top of page

Online Diyetle Haritası

ONLINE DİYET NEDİR?

Şehir dışında veya yurt dışında mı yaşıyorsunuz?

Yoğun iş/hayat temponuz yüzünden diyet yapmak için kliniğime gelmeye zaman ayıramıyor musunuz?

Diyetisyene ayırdığınız bütçeniz kısıtlı mı?

Başarılı diyet öykülerimizi görüp siz de bizimle çalışmak mı istiyorsunuz?

Siz danışanlarım için hazırlamış olduğum online diyet takip programı, bir başka değiş ile sizlere evinizin ferahlığında diyet hizmeti sunduğumuz başarılı bir yöntemdir. 

PROGRAMA BAŞLAMADAN ÖNCE AŞAĞIDAKİ ADIMLARI TAKİP ETMELİSİNİZ;

1- Size uygun olan programı web sitemiz üzerinden seçip ödemenizi gerçekleştirdikten sonra aşağıdaki adımları takip edin.

2- Web sitemizden indirdiğiniz “online diyet bilgi formu”nu eksiksiz bir şekilde doldurup, dyt.sevinc.sevincer@gmail.com mail adresine gönderin.

3-  Formunuz bize ulaştığında en kısa sürede sizi arayıp, ayrıntılı bir şekilde sizi tanıyacak ve beslenme profilinizi öğreneceğiz.

4- Bir adet ayakta çekilmiş olan fotoğrafınızı bizimle paylaşın. İsterseniz yüzünüzü göstermeden de çekebilirsiniz. Öncesi ve sonrası fotoğrafları, programın başarısını ve değişimi anlamak için oldukça faydalı oluyor (Sizden onay almadan, fotoğrafınız herhangi bir mecrada paylaşılmayacaktır.)

5- Son 6 ay içerisinde yapılmış olan kan tahlilleriniz var ise bize fotoğrafını atınız. Eğer yaptırmadıysanız, bize belirtin yaptırmanız gereken tahlilleri size yollayalım.

6- Tercihen sabah saatlerinde, aç karnına, üzerinizde hafif kıyafetler varken (veya kıyafetsiz) düz bir zeminde bulunan tartıda tartılın. Tartınızın üzerindeyken kilonuzun fotoğrafını çekip Whatsapp üzerinden bize yollayın.

7- İlk diyet programınızı tüm bu veriler ışığında size özel olarak hazırlayacağız. Diyet programınızı belirlenen günlerde kişisel mail adresinize veya WhatsApp ile yollayacağız.

8- Mesai saatleri içerisinde WhatsApp üzerinden diyetinle ilgili görüşüyoruz. Sormak istediğin tüm soruları WhatsApp üzerinden yanıtlıyoruz.

9- Diyet programlarınızın içine pratik ve farklı diyet tarifler yerleştireceğiz. Böylelikle sıkılmadan farklı lezzetlerle sağlıklı diyet programınızı uygulama kolaylığı sağlayacağız.

10- İlk tartıldığınız günü baz alarak: her hafta aynı gün, aç karnına, aynı saatte, aynı kıyafetlerle ve aynı zemin üzerinde tartılmalısınız. Haftalık olarak tartı fotoğrafınızı bizimle paylaşın. Haftada 1 kez tartılmanız yeterlidir; her gün tartılmayı kesinlikle önermiyoruz.

11- Online Diyet programın bittikten sonra program sonucunu değerlendirmek için ayrıntılı bir görüşme sağlıyoruz. Programın sonucunu değerlendiriyor; gerek duyarsak yeni bir program için planlama yapıyoruz.

ONLİNE DİYET BİLGİ FORMU İÇİN TIKLAYIN

bottom of page